הונדה וויז'ן יד שניה במבחן ארוך טווח

הונדה וויז'ן יד שניה במבחן ארוך טווח
הכלי העירוני של הונדה מגיע אלינו לבדיקה ארוכה מהרגיל. לא של כלי חדש חדש אלא של כלי משומש שעבר כבר כמה וכמה קילומטרים. מה טוב במבחן ארוך טווח לכלי יד שנייה? העובדה שמדובר בקטנוע שכבר עשה תקופה על הכביש והיה יכול לפתח בעיות או "מחלות".
בניגוד לכלי חדש שהסבירות שיווצרו בעיות באלפי הקילומטרים הראשונים היא נמוכה, פה מדובר בכלי עם 7000 ק"מ על השעון. אם מדובר בקטנוע טוב, אזי שאחרי כמות כזו של קילומטרים הוא יוכל להתחיל להוכיח את עצמו באמת.
לאור ההתפתחויות האחרונות הקשורות ישירות (ירידת המיסים) ובעקיפין (פרוייקט הרכבת הקלה) לתחום הדו- גלגלי, החלטנו להניע בשיתוף עם חברת הונדה, מבחן לכלי יד שניה- דווקא בגלל ההבנה שהתפתחויות שכאלו בטח ובטח שיביאו לעלייה במכירת החדשים, ואף מעבר לכך, גם לעלייה גדולה ומבורכת במכירת כלים משומשים.
אין עוד נתונים רשמיים ומבוססים, אך ההערכה היא כי לא מעט בעלי מכוניות פרטיות שיוותרו במהלך שש השנים הבאות (במידה והכל דופק כמו שצריך) על כניסה עם הפרייבט לכרך, יבחרו להם בכלי בנפח קטן (125-250 סמ"ק) ע"מ להתגבר על הקושי להכנס לעיר ולהתנייד בתוכה. מדובר בנושא שכבר מגובה חזק מאד ומוחדר באינטנסיביות רבה לאוזנו של הנהג הישראלי- מאזיני הרדיו בימים אלו וודאי יודעים על מה אני מדבר. 
לשם כך, בחרנו במועמד שיכול למצוא חן ולהוות פתרון מצויין וזול לאלו החייבים לפקוד את מרכז מטרופולין תל אביב בשנים הקרובות.
נקווה להמשיך במסורת זו ולבחון דווקא כלים משומשים במבדקים ארוכי טווח.
הוויז'ן הלבן והנחמד אותו אספתי מסניף המרכזי של הונדה ברחוב שבח בתל אביב עושה רושם של כלי שמור. פלסטיקה לא שרוטה במיוחד, כיסא שלם ללא קרעים, ברקסים במצב מצויין ומנוע טוב. הנסיעה עצמה גם היא שקטה ואין שום קירקושים או חריקות למיניהם, ואני למד מכך שככל שנשמור טוב יותר על הקטנוע ולא נתעלל, כך נוכל להינות מ "מצב חדש" לאורך זמן ממושך יותר.
במבחן ארוך טווח זה, ננסה ליצור דו"ח שימוש אמיתי, ולהעביר לכם הקוראים את חווית הקטנוע על בסיס הרכיבה היום- יומית(+ קצת יותר) שאותה נבצע.
דו"ח זה יוכל לשמש בסופו של דבר ככלי העזר האולטימטיבי לאלו  העומדים לפני/ במהלכו של תהליך רכישת כלי כזה או דומה, אך גם לאלו שירצו לקרוא ולהחכים.
נתראה בדייט הבא!

אפליקציה חדשה וראשונית
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם מלא

מייל

בקשה