);

חדש ב'עופר אבניר': רכיבת מבחן ב־VR

מערכת 'אופנועים' | צילום: אסף רחמיםרכיבות המבחן עוברות ל־VR? חברת 'עופר אבניר' השיקה לאחרונה שירות חדש ללקוחותיה: רכיבות מבחן במציאות מדומה באמצעות משקפי תלת־מימד ייעודיים

חדש ב'עופר אבניר': רכיבת מבחן ב־VR

חברת 'עופר אבניר', משיקה בימים אלה שירות חדש ללקוחותיה. מדובר בשירות חווייתי ללקוחות, המציע רכיבת מבחן וירטואלית באמצעות עמדת VR הכוללת משקפי תלת־מימד ייעודיים. עמדות ה־VR יוצבו בכל הסניפים, באמצעותן יוכלו הלקוחות "לרכוב" על הקטנוע או האופנוע אותו הם מעוניינים לרכוש.

בשלב הראשון יוצעו עמדות הכוללות את קטנועי קימקו AK550, פיאג'ו MP3 אופנועי הכביש סוזוקי GSXS1000, אפריליה דורסודורו 900, הוסקוורנה 701 הדו־שימושי ואופנוע השטח הוסקוורנה TE250. עמדות ה־VR כוללות את האופנוע המקורי בעמדה מקובעת, עליו ישב הלקוח וירכיב משקפי VR. חוויית הנסיעה התלת־מימדית תאפשר ללקוח לבחון את הכלי בסביבה הרלוונטית. על הקטנועים תתבצע רכיבה וירטואלית הכוללת את המראות והצלילים משדרות רוטשילד ושוק הפשפשים; על אופנועי הכביש תתבצע רכיבה וירטואלית בכבישים המפותלים סביב הרי ירושלים; ועל אופנוע השטח תתבצע רכיבת אנדורו וירטואלית באזור יער בן שמן (סמוך לסניף מודיעין).

בחודש הבא יושק על ידי 'מטרו מוטור' בתל אביב סניף דגל חדש למותג ימאהה, בו תתאפשר (בן היתר) גם כן רכיבה וירטואלית על אופנועי המותג היפני. 'בעופר־אבניר' מתעקשים שאין כל כוונה להחליף את רכיבות המבחן האמיתיות ברכיבות מבחן וירטואליות, אלא רק לספק "חוויה משלימה" לרכישה שמאפשרת ללקוח לקבל מעין טעימה, סטרילית ולא מלחיצה.

מאחורי הפרוייקט החדשני הזה עומד לא אחר מאשר אסף רחמים, החתום על פרוייקטים מובילים בוידיאו וסטילס בענף הדו־גלגלי. רחמים פיתח קונספט ייחודי עבור 'עופר אבניר' – בו הצופה מקבל יכולת להיות חלק מהחוויה ולבחור את זווית הצפייה שהוא רוצה בכל רגע נתון. הסביבה המדומה יכולה להיות צילום וידאו בסביבת היומיום ויותר מכך, אפשרות לצלם ולהציג במשקפי ה־VR אובייקטים מאוד מהירים, באיכות תצוגה חדה ומאוד ברורה. 

שלחו תגובה