);

הוסקוורנה ליין אנדורו 2017 – כול הפרטים הרשמיים וגלריה

הוסקוורנה ליין אנדורו 2017 – כול הפרטים הרשמיים וגלריה

מנועים חדשים לשתי פעימות, אלקטרוניקה משופרת לארבע פעימות, שלדות ומתלים חדשים וצביעה כמו פעם.

הוסקוורנה חושפת את ליין האנדורו המלא שלה לשנת 2017 – והיא בוחרת לעשות זאת במתחם ההיסטורי של היצרן בשבדיה הממוקם ב… הסקוורנה שבדיה שם פעלה משנת 1903 ועד למכירתה לקאג'יבה באמצע שנות השמונים של המאה הקודמת וההמשך ידוע, כיום בבעלות ק.ט.מ.

הוסקוורנה מודיעה כי ליין האנדורו כולו עבר שדרוג וכול דגם עוצב וטופל מהבסיס לקראת 2017, כעת כוללים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכול הקשור להתנהגות, כוח מול משקל – ובמקביל שופר המראה. הדגמים עוצבו מחדש, אבדו משקל ושופרו בארגונומיה ובאסתטיקה. המנועים חזקים, קומפקטיים וקלים יותר, דגמי הארבע פעימות כוללים בקרת אחיזה ממוחשבת כסטנדרט, השלדות משופרות.

שדרוג משמעותי לשלדות
דגמי האנדורו של הוסקוורנה כוללים שלדות משודרגות המספקות ביטחון ונוחות, השלדות קשיחות וקלות יותר, משופרות ליציבות אך גם לזריזות, יותר קשיחות בפני עיוותי פיתול ובמקביל פחות קשיחות על ציר האורך לטובת תפקוד טוב יותר של המתלים. במקביל הותקנה שלדת זנב חדשה, העשויה חומרים מרוכבים וכעת עם 30% קרבון פייבר שוקלת 1 קילו פחות. משולש ההיגוי חדש ומכורסם CNC הממקם את ציר ההיגוי מחדש עם 20 מ"מ אופסט לשילוב טוב יותר של יציבות ומהירות היגוי; הזרוע האחורית חדשה אף היא וציר הזרוע האחורית מאפשר כעת גישה טובה יותר למותחן השרשרת. חידוש משמעותי הוא מזלג חדש בקוטר 48 מ"מ עם עיצוב משופר לקפיצים ולשיכוך ההידראולי, כולל מיקום כול הכיוונים בראש כול רגל של מזלג, הבולם האחורי כעת קל יותר מבעבר. בבלמים קטן קוטר הדיסק האחורי מ-25 ל-24 מ"מ, רגלית הבלם האחורי הוארכה ב-10 מ"מ לשליטה טובה יותר בבלימה. תיבת האוויר חדשה עם פתחי כניסת אוויר המבטיחים זרימה מרבית והגנה בפני לכלוך. בית מסנן האוויר כולל כעת מנגנון אל כשל להתקנה נכונה מדויקת ובטוחה של מסנן האוויר כך שהמנוע יהיה מוגן כול הזמן. באסתטיקה חזרו לימי הוסקוורנה השבדית עם צביעה מבוססת צהוב/כחול.

 

תגיות:

שלחו תגובה