);

שישי-תרבות: כשהארלי פגש את פאנטיק

שישי-תרבות: כשהארלי פגש את פאנטיק

פרלמנט הארלי מארח את מועדון הפאנטיק

צילום וידאו וסטילס: מוטי גלברט (ינוקא)

הכינוס השבועי שקיבל את השם "הפרלמנט של הארלי" הוא פיסת תרבות אופנועית חריגה מעט בנוף הדו גלגלי הישראלי ולו רק בשל התדירות הגבוהה בה הוא מתקיים – אחת לשבוע. נכון, ארועי אופנוענים בחסות יבואנים קורים כל שבוע במקומות שונים, אבל מפגש שבועי קבוע בחסות יבואן אחד- זה דבר שחסר מאד אצלנו.
כי בסך הכל, מה מחפש הבן אדם אם לא להחליק עם זוגתו בנעימים לתוך סוף שבוע רגוע בחברת בני מינו האופנוענים, מוזיקה טובה, בירה, משהו טעים לנשנש בזול וללכת משם אחרי שעתיים הביתה לבילוי שבת משפחתי?
היבואן של הארלי דוידסון שמקיים את האירוע השבועי הזה גם משתדל לגוון. פעם מנגנת להקת רוק להיטים מוכרים, פעם מתמקם על הבמה תקליטן, פעם מופיעות רקדניות ברזילאיות ומחממות את הקהל לקפוץ לרקוד איתן, פעם הניחוח הוא מזרחי ורקדניות בטן מתפתלות בין הנוכחים, ופעם מארחים מועדון של אופנועי וינטאג'.

וזה בדיוק מה שהיה בפרלמנט ביום שישי 6.7.18 כשאנשי הארלי חלקו כבוד למועדון האספנות "פאנטיק מוטור". ברחבה מיוחדת הוקצה מקום לאוהל אירוח, שטיח אדום נפרש, ואופנועי השטח משנות השמונים, משופצים להפליא ומשומרים למצב חדש כמו ביום ייצורם, עלו עליו בגלגול מעודן ואנין עם הרבה עשן סגול וכחלחל המסתלסל מהמפלטים השחורים. יבואן פאנטיק (אופנועים חדשים) התומך במועדון הקשישים הזה הצטרף גם הוא, והציב במקום את המשאית-סדנה הניידת שלו ובתוכה אופנועים חדשים ואופנועי ילדים מתוצרת "סטומפ", מה שגרם שמחה רבה לילדים שהתלוו להוריהם ובחנו את גובהו של האופנוע ביחס לקוטן קומתם, ותהו האם כבר הגיע זמנם להצטרף לתחביב של הוריהם…
יום שישי נעים ונינוח בסוכנות הארלי, אופנועים אמריקאים רחבים, כבדים ועתירי סמ"ק מרעימים באגזוזי כרום, לידם אופנועים איטלקיים צנומים ודקיקי גזרה מצרצרים בציוצים דו פעימתיים, אנשים מתענגים על מוזיקה, חברויות חדשות מתרקמות, והבירה נלגמת בנחת. פיסת תרבות אופנועית שהלוואי והיתה יותר רווחת במקומותינו.

הוידאו:

סרטון קצר שצילם ינוקא מהמפגש עם מועדון הארלי דוידסון. תודה רבה, היה מעולה פלוס!Www.stompisrael.com 09-8866300

Gepostet von ‎פנטיק – Fantic‎ am Sonntag, 8. Juli 2018

שלחו תגובה