);

קוואסאקי Ninja 400 – עכשיו בישראל

קוואסאקי Ninja 400 – עכשיו בישראל

מטרו מוטור, יבואנית קוואסאקי בישראל, מודיעה על התחלת שיווקו בישראל של דגם הסופר-ספורט בקטגוריית A1 של קוואסאקי – ה-Ninja 400. ה-Ninja 400 החדש לחלוטין הוא מחליפו של ה-Ninja 300 הפופולארי, ומציג עלייה משמעותית בביצועים בקטגוריית ה- A1 לרוכב הספורטיבי. המנוע החדש בנפח 399 סמ"ק של ה-Ninja 400 מציע הספק גבוה ביותר בקטגוריה – 45 כוחות סוס ((34.4 kW), כ-10 כוחות סוס יותר מאשר בדגם היוצא. למרות העלייה בהספק, המנוע החדש שומר על ממדים קומפקטיים והוא למעשה שומר על ממדים דומים לזה של מנוע ה- 250R המוכר של קוואסאקי. חלק מהחידושים במנוע החדש הוא תיבת אוויר מוגדלת בנפח 5.7 ליטרים, לעומת 4.7 בלבד בדגם היוצא, ותכנון יעיל וחדשני של כניסת ויציאת האוויר מהמנוע.

השלדה החדשה של ה-Ninja 400 מציגה הפחתה משמעותית במשקל של כ-8 קילו פחות לעומת ה-Ninja 300. המשקל הנמוך (168 ק"ג), יחד עם ביצועי המנוע החדש, יוצרים חבילת קלה וחזקה עוד יותר בקטגוריית ה-A1.
בנוסף, מצויד ה-Ninja 400 במזלג קדמי בקוטר 41 מ"מ, המאפיין אופנועים בנפח גדול הרבה יותר. המזלג החדש, מציע קשיחות שנועדה לעבוד בהרמוניה עם יכולות המנוע, ובמקביל להעניק איכות נסיעה גבוהה המאפיינת אופנועים בנפח גבוה יותר. הבולם האחורי גם הוא התחדש במערכת לינק חדשה, ומציע 5 כיוונים ל-Preload.

ה-Ninja 400 מתגאה בעיצוב קרבי ומושך בהשראת ה-H2 של קוואסאקי. החזית וחיפויי האופנוע בגודל Full Size מדגישים את הקרבה לדגמי הסופר ספורט גדולי הנפח של היצרן. רושם זה מתחזק עוד יותר על ידי איכות גימור ברמה גבוהה, תאורת לד קדמית ואחורית, מיכל דלק בעיצוב ספורטיבי המאפשר חביקה אופטימלית של האופנוע.

מבחינת בטיחות האופנוע מצויד במערכת בלימה איכותית בקוטר לא אופייני לקטגוריה של 310 מ"מ, וזאת כדי לאפשר יכולת בלימה גבוהה שמתאימה ליכולותיו. בנוסף ל-ABS הסטנדרטי ובמצמד מחליק בעל תפעול רך כמנגנון בטיחות ונוחות נוסף.

המחיר: 39,985 ₪

 

http://סרטון: https://www.youtube.com/watch?v=O84P3ur5PCk

 

 

שלחו תגובה