);

עולים חדשים: HONDA CRF450R/RX

כתב: מערכת 'אופנועים'

עולים חדשים: HONDA CRF450R/RX

לאחר החשיפה בחודש שעבר ניתנה הבשורה על צמד אופנועי השטח בעלי המנוע הגדול של הכנף האדומה גם בארץ.

חודש בלבד אחרי שהצגנו בפניכם את התמונות והסרטון של דגמי המוטוקרוס של הונדה לשנת 2017, התקבלה ההערכה לגבי הגעתם לארץ הקודש. שני הדגמים אמורים לנחות בדצמבר, ולכבוש את מסלולי (שבילי?) ארצנו.

מה ההבדל?
ה- CRF450R הוא מכונת מוטוקרוס טהורה. לאחר שהוצג לראשונה ב- 2002 וקנה לעצמו מוניטין של אופנוע המצליח לשלב בצורה אולטימטיבית ביצועים מצויינים עם ידידותיות לרוכבו, האופנוע החדש של 2017 הוא בעצם הפעם הראשונה מזה 8 שנים שהונדה מציגה אופנוע CRF450 חדש לחלוטין.

ה- CRF450RX כשמו כן הוא- אופנוע הבנוי על פלטפורמת מוטוקרוס אך מיועד לתת בראש במירוצי אנדורו קשוחים. כדי לעשות זאת עבר ה- RX התאמות בבולמים ובמיכל הדלק, קיבל מפות הצתה נוספות, גלגל אחורי 18' וסטרטר כדי להתאים לעולם העצים והאבנים.

מה חדש?
צמד האחים החדשים חולקים את אותו מנוע הלקוח מה- CRF450R, את אותה השלדה, ותוכננו ועוצבו בהשראת קבוצת HRC- קבוצת המירוצים הרשמית של המותג. ה- CRF450R/ RX מציעים מנוע חדש וחזק יותר (עליו הרחבנו פה), שלדה חדשה בעלת מרכז כובד נמוך וגאומטריה משופרת לטובת אחיזה טובה יותר בגלגל האחורי והיגוי קל וזריז יותר, מזלג קדמי SHOWA 49 מ"מ המחליף את את בולמי ה- KYB בדגם היוצא ועוד.

ההשקה העולמית הרשמית מתוכננת לסבב ה- MXGP (שם מוביל טים גאסר אלוף העולם ב- MX2 את קטגוריית ה- MX1 עם 99 נקודות) שייערך באסן ב- 26 עד ה- 28 באוגוסט.

לארץ צפויים שני הדגמים להגיע בחודש דצמבר, וחברת מאיר הונדה תצא במבצעי השקה מיוחדים לרוכשים.

תגיות:

שלחו תגובה