);

מועדון Husky-Friends מקבל לוקיישן לפרלמנט שטח

מועדון Husky-Friends מקבל לוקיישן לפרלמנט שטח

כתב: גלעד בן-זקן
צילום: רונן טופלברג

סוף השבוע מגיע ואיתו שלל אופנועי השטח הישראלים מתחילים לצאת ממחסניהם ולהכין את קוביות הצמיגים לשטח. למעשה כ-60 אחוז מהאופנועים האלה בישראל רוכבים סביב העיר מודיעין, כלומר יער בן-שמן, קו-400, מתקן אדם, צרעה, כרמי יוסף, קנדה, בריטניה וכל יערות ירושלים. ומה עושים אלה שמתקשים במורכבות הלוגיסטית של מחסן בבניין מגורים פלוס חניה לנגרר? מסיבה זו הוקם מרכז שטח חדש וחדיש בקונספט מלא באזור התעשייה ישפרו סנטר של העיר מודיעין המיועד לתת מענה ומקום פרלמנט מושלם לרוכבי השטח, אם פתחנו דווקא ב-Husky-Friends אז בהחלט לא רק, מכיוון שרוכבי כל המותגים מוזמנים להשתמש בנקודה הזו כנקודת השטח שלהם.

עופר אבניר הקימה והשיקה כעת סניף דגל חדש להסקוורנה שבה לבצע שני דברים. האחד הוא ליהות סניף הדגל של המותג ועל פי היצרן, זאת על כל המשתמע מכך, והשני הוא לתת הן פתרונות לוגיסטיים והן פתרונות חברתיים לרוכבי השטח. הרוכבים ימצאו במקום שירותי אחסנה לאופנועים, להבנתנו יוכלו לאחסן במקום כ-50 אופנועים, הכמות עדיין לא סופית וכמו כן מחיר האחסנה עדיין בבחינה ולכשייוודע יפורסם ויעודכן, אך כן ידוע שזה על בסיס מקום פנוי, כלומר ניתן יהיה לעשות מנוי אחסנה לכל כלי גם ממותג שאינו הסקוורנה. בעבר היו כבר המצאות כאלה מחברות אחרות בתחום הטרקטורונים ובתחום אופנעי-הים, אך כעת עופר אבניר הינה הראשונה להרים את הכפפה וליצור מרכז שטח שכזה לאופנועי-השטח, ואת זה היא עושה במרכז המסה, במודיעין. יוצאים מהאולם, חוצים את הכביש כמה מטרים והופ אתם בשטח. ככה למעשה נפטרים מכל הלוגיסטיקה של ה"לפני – אחרי" שקיים בתחום הזה. לא צריך להחזיק עגלה יותר, את תיק ציוד הרכיבה ניתן להשאיר צמוד לאופנוע, למעשה מעבר לקלות שזה יוצר בסופ"ש, דמיינו את הקלות שניתן לבצע מעכשיו רכיבות אמצ"ש בבוקר, לסיים, להתקלח במקום ולהמשיך לעבודה.

מעבר לאותם רוכבים שיזכו לאחסן את הכלים שלהם במקום, כל יתר הרוכבים יוכלו להשתמש במקום לצורך חנייה, השכרת נגררים, יציאה וכניסה לשטח, שרותי מוסך לפני ואחרי רכיבה, אביזרים וסתם לשבת לשתייה קלה או קפה אחרי הרכיבה בפרלמנט. המקום מאובזר ומהוקצע מ-א' ועד ת' עם כל השירות שחנות אופנועים מלאה יודעת לתת וזאת על פי מפרט היצרן הסקוורנה.

מתוך ההודעה לעיתונות:
מהפכת הדור השלישי באבולוציית המכירה לרוכבי השטח, עם השקת הסניף החדש של עופר אבניר במודיעין:
מרכז שטח לרוכבים: עופר אבניר משיקה לראשונה סניף דגל ל- Husqvarna, בצמוד למסלולי הרכיבה במודיעין

מנוע הצמיחה בשוק הדו גלגלי הינו תחום השטח. בעשור האחרון צמח סגמנט השטח בשוק הדו גלגלי במאות אחוזים. בהמשך לכך משיקה עופר אבניר, יבואנית מותג Husqvarna בישראל, את סניף הדגל החדש של המותג. הסניף, ראשון מסוגו בישראל, יעניק חוויה מלאה לרוכבי השטח. בזכות היותו צמוד לשטחי הרכיבה הפופולריים בישראל. הסניף ישמש כמרכז שטח ויציע מגוון שירותים לרוכב, בסטנדרט שאינו מוכר בתחום הדו גלגלי. גם דגמי הכביש החדשים והמיוחדים של Husqvarna יוצגו במקום ורוכביהם יוכלו לקבל מגוון שירותים בסניף.

סניף הדגל של Husqvarna שוכן באזור התעשייה במודיעין (בכתובת המכונאי 23, מודיעין) ומתפרש על שתי קומות. הסניף החדש מציב סטנדרטים המוכרים יותר מעולם הרכב עם אולם תצוגה חדיש המעוצב על פי הסטנדרטים של Husqvarna וריהוט שהובא במיוחד מאוסטריה ומתבסס על צבעי וערכי המותג.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק בעופר אבניר: "עם הסניף החדש במודיעין, אנו מציעים את הדור השלישי באבולוציית המכירה של אולמות התצוגה לרוכבי השטח. בעבר הרחוק נאלצו הרוכבים להגיע לסניפים שבתוך העיר, כשבהמשך התפתח הענף והחל לגעת ברוכבים בשטח עם שירותים בסיסיים כגון הדגמות רכיבה ומכירת אופנועים. הסניף החדש שאנו משיקים מציע מהפכה של ממש בתחום: One Stop Shop עם כל השירותים הדרושים כיום לרוכבי השטח ואף מעבר. והכי חשוב במיקום הקרוב ביותר ללקוחות שלנו, במסלולי הרכיבה עצמם".

הסניף החדש יספק מענה לכל צרכי רוכבי השטח המוכרים כיום: רכישת אופנועי Husqvarna חדשים, כולל מחלקת טרייד אין עם אופנועים משומשים לקנייה ומכירה. סניף אבזריון הכולל ציוד רכיבה מלא לשטח עם אבזור Husqvarna מקורי לצד מגוון מותגי הציוד המובילים. המתחם יכלול בנוסף מוסך שירות לאופנועי Husqvarna שטח וכביש ולשאר מותגי עופר אבניר ויעניק שירות טיפולים, התקנות אביזרים נלווים ועוד. גם דגמי הכביש החדשים והמיוחדים של הוסקוורנה יוצגו במקום, כולל ציוד מקורי של המותג השבדי. לאלו המעוניינים בכך, תתאפשר רכיבת הדגמה עם אנשי המכירות בשטח!
במסגרת הרצון לרכז במקום אחד מענה לכל צרכי רוכב השטח, מתוכנן מתחם שיאפשר שירותי אחסנה לאופנועי הלקוחות בזמן מנוחה. שירות זה נועד לתת מענה במיוחד עבור אלו שנמנעו עד היום מרכישת אופנוע בשל העובדה שלא היה להם מקום לאחסון האופנוע בביתם.

המיקום המעולה של הסניף יאפשר ללקוחות ליהנות מחוויה ייחודית – תוך דקות ספורות יציאה מאולם התצוגה על שלל השירותים שהוא מעניק, היישר אל השטח ולמסלולי הרכיבה. נתון זה הינו הסיבה שסניף מודיעין של עופר אבניר ישמש כבסיס ומרכז שטח להדרכות רכיבה, טיולי מועדון Husky Friends בפרט ושאר מועדוני השטח והכביש בכלל, הדרכות טכניות ושאר הפעילויות עבור הרוכב.

שלחו תגובה