);

חדש: ימאהה Tracer 900 וגם Tracer 900GT

חדש: ימאהה Tracer 900 וגם Tracer 900GT

 

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל, מודיעה על הגעתו לארץ של הימאהה Tracer 900 החדש.

ל-2018, מציגה ימאהה את הדור החדש של ה-Tracer, עם מספר רב של עדכונים ושיפורים, וכמו כן, גרסת GT חדשה שלוקחת את פלטפורמת ה-Tracer צעד נוסף קדימה.

New Tracer 900

בשורת העיצוב ה-Tracer 900 החדש זוכה לשורה של עדכוני עיצוב. חזית האופנוע זוכה לחיפוי בעיצוב חדש, שהאיכות בו ניכרת כאשר מיגון הרוח של ה-Tracer 900 עבר ריענון מקיף.
משקף רוח מתכוונן גדול יותר, ומנגנון חדש שמאפשר את לשנות את גובהו ביד אחת בלבד בלחיצה פשוטה. 

בתחום הארגונומיה האופנוע מציע מספר שינויים שנועדו להעניק נוחות גבוהה יותר לרוכב ולמורכב, בכל סוגי הרכיבה, בעיר ומחוצה לה. כידון ה-Tracer 900 החדש קצר יותר, ובכך מאפשר חתימת רוח נמוכה יותר בנסיעת תיור, ושימושיות גבוהה יותר ביומיום בתנועה צפופה. מושב עודכן גם כן והוא כעת מציע מרחב גדול יותר לרוכב ולמורכב עם תוספת ריפוד לטובת נסיעה ממושכת ותוספת גובה של 5 מ"מ. רגליות המורכב הונמכו וכעת מאפשרות תנוחת רכיבה טבעית יותר כאשר ידיות האחיזה החדשות מאפשרות חביקה טובה ונוחה יותר לאורך זמן.

 

מבחינת מתלים ה-Tracer900 החדש זוכה לשינוי הגיאומטריה ולשיפור המתלה האחורי, לטובת ביצועים טובים יותר תחת עומס משקל ומורכב. שינוי הגיאומטריה התאפשר עקב זרוע אחורית חדשה, וכיול שונה לבולם האחורי.

 

Tracer 900 GT

ימאהה מחדשת עם גרסת פרימיום משודרגת ומאובזרת – ה-Tracer 900 GT.  עם כל השינויים של הפלטפורמה החדשה, בתוספת שינויים ייחודיים לדגם, שנועדו לתת לו יכולות נוספות הן בגזרת הביצועים והן בגזרת הנוחות והעיצוב.

ממבחינת המתלים ה-GT מציע מתלים  (קדמי ואחורי) משופרים ביחס לגרסה הרגילה, עם יכולת כיוון מלאה לבולם הקדמי וכיוון Preload מרוחק לבולם האחורי. חבילת המתלים המשודרגת מציגה ביצועים ספורטיביים עוד יותר, ויכולת רכיבה ברמה הגבוהה ביותר תחת עומס משקל ומורכב.

 

ה-GT גם כולל בקרת שיוט אלקטרונית הלקוחה מה-MT10, הפועלת החל מההילוך הרביעי ועד 180 וצפונה. המערכת האלקטרונית מאפשרת שליטה במהירות במרווחים של 2 קילומטר לשעה.

 

לטובת הרוכבים הספורטיביים שיבחרו ב-GT, האופנוע כולל קוויק-שיפטר המאפשר העלאת הילוכים מהירה ללא שימוש בידית המצמד.

מבחינת תא הטייס, ה-GT מויד בלוח שעונים צבעוני בטכנולוגיית TFT המציג שפע של מידע לרוכב עם דגש על מידע שימושי לרכיבת תיור – חיווי הילוך נוכחי, טמפרטורת סביבה, מצב ניהול מנוע, מד דלק, וצריכת דלק.

 

בתחום הנוחות, ה-GT מוסיף על הגרסה הרגילה ידיות מחממות מקוריות, לנסיעה נעימה ונוחה בכל מזג אוויר.

המחירים:

Tracer 900: 79,985 ₪

Tracer 900 GT: 84,985 ₪

*המחיר כולל מע"מ ואינו כולל אגרות והוצאות רישוי

שלחו תגובה