);

הנינג'ה ZX10R-SE בישראל  

הנינג'ה ZX10R-SE בישראל   

מטרו מוטור, יבואנית קוואסאקי בישראל, שמחה לבשר על הגעת ה-Ninja ZX-10R SE, החדש לישראל. דגם ה-SE) Special Edition) לוקח את הדגם המצליח המבוסס על אלוף העולם בסופרבייק, ה-ZX10R, ומוסיף לו שדרוגים טכנולוגיים והנדסיים מתקדמים, המביאים את הביצועים של ה-SE לרמת ריגוש חדשה לחלוטין, המיועדים למסלול, וגם לכביש הציבורי. ה-SE החדש הוא הגרסה הקרובה ביותר לאופנוע המסלול של קוואסאקי, ה-ZX10RR.

Ninja ZX-10R SE

ה-Ninja ZX-10R SE החדש מצויד בכל היכולות הטכנולוגיות וההנדסיות של ה-ZX10R, ומוסיף עליהם מספר רב של מערכות נוספות – ה-SE  מציע את מערכת המתלים Electronic Control Suspension (KECS), המתקדמת של קוואסאקי, המסוגלת לנתח בזמן אמת, אחת לאלפית השנייה, את המידע המתקבל מהאופנוע ומתנאי הכביש\מסלול  ולשנות את עבודת המתלה הקדמי והאחורי באופן אוטומטי. עם מערכת זו, יכול הרוכב להנות מאחיזה מרבית במגוון רחב של סוגי ותנאי דרך, מהעוצמה והיציבות המספק האופנוע ובמקביל, לקבל שליטה ידנית מלאה ולבחור את אופן הרכיבה המותאם עבורו – על ידי 15 כיוונונים ידניים שונים לשיכוך כיווץ והחזרה. ופה לא נגמרת הטכנולוגיה, ה-SE מציע את המערכת המתקדמת של קוואסאקי לבקרת פנייה, המסייעת לרוכב לשמור על קו הפניה שבחר, באמצעות קבלת הנתונים ממחשב הבקרה.

בנוסף לשדרוגים הטכנולוגים ההופכים את דגם ה-SE לעוצמתי יותר, מצויד האופנוע בגלגלי אלומיניום מיוחדים הנמצאים בשימוש רק בדגמי ה-Ninja ZX-10R SE וה-Ninja ZX-10RR, חישוקים שפותחו במיוחד עם  חברת Marchesini. הגלגלים המיוחדים הינם בעלי משקל קל המציעים שליטה טובה יותר והאצה יעילה יותר של האופנוע, ובמיוחד, מעניקים יכולת יוצאת דופן בשינויי כיוון מהירים. על הבלימה אחראים בלמי מונובלוק תוצרת Brembo.

Ninja ZX-10R SE – סיכום מאפיינים

  • מערכת KECS – מתלים סמי אקטיביים
  • ניתוח נתונים בזמן אמת אחת ל-1 מילי שניות
  • מערכת לבקרת פנייה
  • גלגלים מיוחדים מבית Marchesini
  • בלמי ברמבו מונובלוק
  • מנוע 998 סמ"ק

מחיר:  174,985 ₪

תגיות:

שלחו תגובה