החל שיווק אופנועי האנדורו של הסקוורנה ל- 2018

גולת הכותרת: שתי פעימות מוזרק!

כתב: גלעד בן זקן

החל שיווק אופנועי האנדורו של הסקוורנה ל- 2018

צילום: יצרן, אסף רחמים

קבוצת עופר אבניר, יבואנית מותג Husqvarna בישראל, החלה בימים אלו בשיווק דגמי המוטוקרוס והאנדורו לשנת 2018 של המותג השבדי-אוסטרי הפופולארי עם שורה של חידושים. הדגמים החדשים של הוסקוורנה מציעים טכנולוגיה חדשנית עם עיצוב בהשראה שוודית וביצועים מובילים בקטגוריה ולראשונה בקטגוריית מנועי 2 פעימות מוצעים דגמי אנדורו עם מנועי 250 ו-300 הכוללים הזרקת דלק אלקטרונית המספקת עליונות טכנולוגית מבחינת ביצועים, רכיבה, צריכת דלק ונוחות שימוש. בשורת המחיר: עופר אבניר סופגת את עליית המחירים של הכלים החדשים – מחירי דגמי 2018 החדשים זהים למחירי דגמי 2017! מחיר ה- TE250i יעמוד על 59,450 ₪, בעוד מחיר ה- TE300i יעמוד על 64,410 ₪.

Husqvarna אנדורו 2018
סדרת דגמי האנדורו החדשה והמתוחכמת של Husqvarna מעלה את דגמי המותג ההיסטורי לרמה חדשה מבחינת טכנולוגיה וביצועים. כל האופנועים, שתי פעימות וארבע פעימות, משלבים את טכנולוגיית המנוע המתקדמת ביותר עם סדרה של שדרוגים דינאמיים ומציבים רף חדש במובן של שימוש, כוח, משקל ומראה. כל האופנועים בעלי מזלג קדמי WP Xplor 48 המשודרג, בלמים חדשים של חברת Magura ודיסקים של GSK המספקים רגישות ומהלך אופטימאלי וכן כידון ProTaper חדש המספק שימושיות ונוחות מובילים בקטגוריה.

 


מנועי השתי פעימות המוזרקים החדישים (TPi)

Husqvarna TE300i, TE250i – עידן חדש לאופנועי שתי הפעימות
Husqvarna משיק השנה שני דגמי אנדורו חדשים לחלוטין בעלי הזרקת דלק אלקטרונית, עם טכנולוגיית מנועים שעושה מהפך בתחום של אופנועי אנדורו שתי פעימות. מנועי שתי הפעימות כוללים שורה של חידושים טכנולוגיים שמטרתם לספק חווית רכיבה משופרת בכל הרמות: דינמיות, נוחות, חיסכון. יתרונות אלו מושגים בזכות שימוש בין היתר במזרקי דלק בנקודות ההעברה שמספקים כמות אידיאלית של דלק בכל מצב, מיכל דלק נוח לתפעול ללא צורך בערבוב מוקדם (PREMIX), גוף מצערת של 39 ס"מ לוויסות זרימת האוויר, כשה-TPS מעביר את נתוני זרימת האוויר. לכך אפשר להוסיף גם EMS חדש המאפשר ניהול מנוע מודרני ללא צורך בשינויים בג'טינג. לנוחות המשתמש, פתח מילוי שמן משולב בשלדה וקל למילוי.


דגמי 4 פעימות 2018

מצורף וידאו המסביר את אופן העבודה והשימוש במנועי דו"פ המוזרקים החדשים של הסקרוונה מפי שחר עמרמי, מנהל מותג הסקוורנה בישראל:

אפליקציה חדשה וראשונית

שלחו תגובה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם מלא

מייל

בקשה